Sesje kobiece

Kochana Kobieto! Kto ostatnio powiedział Ci, że jesteś piękna? A kto ostatnio Ci to udowodnił?

W Art-Focus uważam, że nie ma ludzi niefotogenicznych. Są tylko i wyłącznie tacy, którym nie zrobiono prawdziwie pięknych zdjęć!

Sesja kobieca pokazuje Ciebie i Twoje piękno w 100%. Wcale nie musisz mieć wzrostu modelki, idealnych bioder, ani cery bez skazy. Przecież to właśnie Twoja indywidualność składa się na piękno, które ja chcę pokazać na zdjęciach. Kiedy przychodzisz do mnie na sesję pokazuję jak możesz się ustawiać, żeby wyglądać korzystniej. Dobieramy razem stylizacje, w których będziesz czuć się bardzo dobrze i prezentować się jeszcze lepiej. O rodzaju zdjęć i ich klimacie decydujesz Ty, a ja sprawiam, że efekt dorównuje, albo przewyższa oczekiwania. Do sesji kobiecych mogę polecić zaufane i sprawdzone makijażystki, a także stylistkę, która dobierze stylizacje dla Ciebie tak, żebyś wyglądała oszałamiająco.

Sesje kobiece wykonuję w studio, w plenerze lub w apartamentach – w każdej opcji możemy znaleźć klimat, który będzie idealny do Twoich wymarzonych zdjęć.

Powiedz, tak zupełnie szczerze, kiedy ostatnio zrobiłaś coś dla siebie? Może czas się przekonać, że dobrze wyglądasz na zdjęciach i jesteś piękna? Oczywiście możesz poczekać aż schudniesz, pozbędziesz się tego kawałeczka cellulitu, albo opalisz trochę bardziej. Ale czy na pewno warto czekać?