Nasza Historia

Kim jest Art-Focus?
Jest nas dwoje - ona i on - dwa żywioły połączone małżeństwem - żona i mąż, fotografujący i dopełniający swoje talenty w pracy i życiu prywatnym. To my - Natalia i Kamil - zapisujemy historie obrazem, czyli fotografujemy wszystko to, co jest dla Ciebie ważne.

Kamil

 On jest głową tej firmy, założycielem, człowiekiem stąpającym twardo po ziemi, który wie czego chce, wyznacza sobie cele i skutecznie do nich dąży. To Kamil wie wszystko o aparatach, obiektywach, rankingach kart, szybkościach dysków, nowinkach technicznych i tysiącu innych rzeczy, których ja nie miałabym głowy spamiętać. Ja zawsze mówię, że coś ma działać i wiem jak sprawić żeby działało. Kamil wie jak to działa, dlaczego, z czego się składa i na co wymienimy ten sprzęt w kolejnym sezonie.

Natalia

Każda głowa potrzebuje szyi i tutaj pojawia się moja kreatywna nuta w firmie. Panuję nad kalendarzem, projektami i zapisami na nie, to ja wpadam na szalone pomysły, w których realizacji Kamil ma ciekawą rolę typu “ja wymyśliłam co to ma być, Ty wymyśl jak to zrobić”. I wtedy rusza dwuosobowa machina, którą ciężko zatrzymać. Odpowiedź “nie da się” jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Najważniejsze dla mnie jest to, żeby zdjęcia, które robimy, były ponadczasowe. Kadry ze ślubu, komunii, sesji roczkowej albo świątecznej będą stały na półce u babci, wylądują u taty w portfelu, będą w albumie rodzinnym, a po latach dzieci zaniosą je do szkoły do projektu plastycznego. Te zdjęcia mają być piękne teraz, ale też cieszyć oko po latach, opowiadać historię i być wspaniałą pamiątką.