O nas

886567_295558197239365_353058213_o

Kamil Różański

Z prawdziwą pasją jest tak, że nie wiadomo kiedy tak rzeczywiście się narodziła. Ze mną i fotografią było identycznie – zawsze uwielbiałem robić zdjęcia i robiłem ich naprawdę dużo. Pierwszą sesję portretową zrobiłem w czasach świetności analogów, po czym z drżeniem serca odbierałem odbitki u miejscowego fotografa. Efektów nie widziała nawet moja żona, ale ówczesna modelka była zadowolona. Wtedy zapadła pierwsza poważna decyzja – odmówiłem sobie chyba setek czekolad, żeby za odłożone kieszonkowe kupić pierwszy aparat cyfrowy. I już nic nie mogło mnie zatrzymać.

Od pierwszej mojej sesji trochę czasu już minęło, zmienił się świat fotografii, a także mój prywatny, ale zamiłowanie do fotografii nie przeminęło. Wręcz przeciwnie – stało się dla mnie życiem zawodowym, a także otworzyło drogę do filmowania lustrzankami. Lubię nowości, eksperymenty, kreatywne podejście do tematu, odrobinę szaleństwa. Na takie podejście pozwala mi porządny warsztat fotograficzny, wiedza i doświadczenie.

Dzisiaj zajmuję się filmowaniem i montażem reportaży ślubnych, eventów, filmów promocyjnych i reklamowych. Jeśli chodzi o zdjęcia, specjalizuję się w fotografii ślubnej, reportażowej, portretowej, produktowej oraz aktach.

Od lat nie zmieniło się w moim życiu jedno – kocham to co robię!

DSC_3852profilowe Natalia

Natalia Różańska

Zawsze interesowałam się sztuką, muzyką i teatrem. Uwielbiałam występować, pisałam wiersze, zajmowałam się rękodziełem, śpiewałam. A pomiędzy tym wszystkim ciągle przewijała się fotografia. Na początku pojawiłam się po drugiej stronie obiektywu – jako modelka. Jedna z owych sesji okazała się początkiem nowego rozdziału w mojej przygodzie z fotografią i filmem.
Do pierwszego zlecenia, w którym miałam być drugim operatorem, podeszłam jak do matury – czytałam wszystko co było na ten temat dostępne, testowałam ustawienia aparatu, robiłam próbne filmy, pytałam, czytałam, uczyłam się i sprawdzałam. I nigdy nie zapomnę stresu, który mi na tamtym ślubie towarzyszył. Obecnie już się tak nie stresuję, jednak nadal wiem jak duża jest odpowiedzialność filmowca ślubnego, dlatego pracuję na najwyższych obrotach.
Poza filmowaniem, zajmuję się przede wszystkim fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową, portretową oraz makro. Mam głowę pełną pomysłów i boję się tylko jednego – że nie zrealizuję wszystkich!