Filmowanie jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu to dla nas niezwykle ważne przedsięwzięcie. Dokładamy starań, by Wasz film był bardzo dobrej jakości, a nasza obecność pomagała Wam cieszyć się tym dniem na 100%.
W kwestii sprzętu – opieramy się na lustrzankach DSLR z jasnymi obiektywami. Używamy niezależnych rejestratorów dźwięku, flycama, szyny najazdowej, trójnogów i monopodów. I zawsze pracujemy co najmniej w 2 osoby, aby zapewnić spójny i ciekawy film. Poniżej próbki naszych możliwości.

Dominika i Bartłomiej

Była biała suknia, biały welon, białe motyle pod kościołem, białe chmury do pierwszego tańca, było wesele w Białym Dworze … było i szkoda że już minęło, ponieważ Dominika i Bartłomiej przeżyli dzień swojego ślubu w naprawdę pięknych okolicznościach. A my mogliśmy uwiecznić dla nich ten dzień, żeby żaden detal nie odszedł w niepamięć.

Ewelina i Sebastian

Pięknie jest patrzeć na zakochanych. Ewelina i Sebastian promienieli szczęściem w dniu swojego ślubu, a my życzymy, żeby w takiej radości obchodzili też swoje złote gody. Było pięknie I romantycznie – sami zobaczcie 😊

Małgorzata i Krzysztof

Gosia i Krzysztof pobrali się w piękny słoneczny dzień, w małym drewnianym kościele, do którego przybyli w asyście kolumny motocyklistów. Ślub i wesele odzwierciedlały niezwykłą energię młodej pary, były pełne śpiewu i tańców. Były druhny i drużbowie, był walc i była belgijka, były wzruszenia i było mnóstwo radości. Sami zobaczcie!

Gosia i Daniel

Gdy decydujecie się na plener na drugim końcu Polski, to pierwszą naszą reakcją jest “Ahoj przygodo!”. Z Gosią i Krzysztofem wybraliśmy się daleko poza tereny Wielkopolski i zdecydowanie było warto. Chcemy, żeby plener ślubny był piękną oprawą filmu z uroczystości ślubu, elementem, który postawi kropkę nad i.

Klaudia i Mariusz

Klaudia i Mariusz to para uśmiechnięta nawet wtedy, gdy nad morzem pada deszcz i jest zimno. Na szczęście w dzień ich ślubu pogoda dopisała, tak jak i humory ich gości. Była to też jedna z pierwszych par, która otrzymała trailer swojego filmu ślubnego. Prezentujemy właśnie tę zapowiedź, przedsmak filmu, który ma osłodzić czekanie na film właściwy..

Ewa i Wojtek

Ewa i Wojtek postawili na tradycję, ale dodali do tego mnóstwo uśmiechu i uroku. Pomimo zamachu kieliszkiem na filmowca wesele było niesamowicie energetyczne – zobaczycie na nagraniu istne akrobacje, wyskoki i niesamowite szaleństwo! Dorzućmy do tego tygrysy na plenerze i mamy właściwie komplet niesamowitości 🙂

Karina i Adam

Dzień ślubu Kariny i Adama był słoneczny i bardzo upalny. Żar lał się z nieba. Nikomu jednak to nie odebrało chęci do weselenia się z zaślubin Pary Młodej – Bursztynowy Dwór trząsł się w posadach – od najmłodszych do najstarszych wszyscy bawili się do białego rana!