Sesje świąteczne 2019

Sesje świąteczne 2019

Jak co roku – czas na minisesje świąteczne!

Dlaczego “mini”? Ponieważ trwają 30 minut, a w ramach tak krótkiego czasu wykonuję zdjęcia na co najmniej 3 scenkach 🙂 W żadnej innej, pełnopłatnej sesji nie macie takiej okazji.

Sesja świąteczna – pakiety

Do wyboru w tym roku są 2 pakiety:

Pakiet Premium – 150 zł

 • 5 ujęć do wybrania ze wszystkich udanych ujęć
 • sesja 30 minut
 • komplet odbitek 15×23
 • wersja cyfrowa wybranych zdjęć

Pakiet Lux – 250 zł

 • 10 ujęć do wybrania ze wszystkich udanych ujęć
 • sesja 30 minut
 • komplet odbitek 15×23
 • wersja cyfrowa wybranych zdjęć

Jak zarezerwować sesję świąteczną?

Rezerwacji możecie dokonać w dowolnym momencie online – https://art-focus.zalamo.com/book – wejdź w link, wybierz pakiet, wybierz termin, opłać zadatek — gotowe!

Jeśli wolicie – z chęcią zarezerwujemy termin dla Was – wystarczy do nas zadzwonić – 515 042 102, lub napisać mejla (biuro@art-focus.com.pl). My zarezerwujemy termin w systemie, a zadatek możecie opłacić osobiście w studio lub przelewem.

Proste, prawda?

Jak przygotować się do sesji?

Na sesjach świątecznych zapewniamy tła, scenerie i gadżety, ale ubrania i ich wybór zostaje po Waszej stronie. Dlatego najlepiej skompletować stylizacje jednolite dla wszystkich osób biorących udział w sesji. Na zdjęciach najlepiej wyglądają ubrania gładkie, bez napisów i nadruków, w stonowanych kolorach. Jeśli decydujecie się na jakiś wzór na ubraniu – ważne żeby był on dość spory, nie bardzo drobny. Unikajcie pasków i groszków – szczególnie tych drobnych. Z reguły ubrania, które szykujecie na kolację wigilijną, będą dobrze wyglądały na świątecznej sesji zdjęciowej.

Pamiętajcie, że na sesję mamy tylko 30 minut, dlatego szczególnie ważne jest przyjście punktualnie. Co oczywiście znaczy także, że nie przychodzimy przed czasem – wtedy trwa sesja innej rodziny. Między sesjami mamy przewidziane 5 minut – właśnie na czas na wyjście poprzedniej, i wejście i przygotowanie się kolejnej rodziny. Jeśli spóźnicie się na sesję 10 lub więcej minut to może się okazać, że nie będę mogła przeprowadzić jej tak, żebyście byli zadowoleni.

Pomyślcie co sprawia, że Wasze dziecko się uśmiecha. Zabawka? Przytulanka? Grzechotka? Książeczka? — weźcie proszę ten przedmiot na sesję, pewnie się przyda.

Pytacie czy wziąć coś na przebranie dla dziecka. Generalnie z reguły nie starcza na to czasu, tym bardziej, że dzieci nie przepadają za przebieraniem. Ale – jeśli boicie się, że dziecko ubrudzi się w 3 minucie sesji (bo ma tendencję do ubrudzenia się czymkolwiek, gdziekolwiek) to możecie przygotować ubranie awaryjne, tak na w razie czego.

Kiedy dostaniemy zdjęcia z sesji?

 • Terminy:
 • I tura (22-23-24.11.2019)
  Art-Focus udostępni galerię poglądową z sesji w ciągu 3 dni roboczych. Rodzice wybierają zdjęcia do obróbki najpóźniej do 03.12.2019. Zdjęcia wybrane w terminie będą oddane do 18.12.2017r.
  Wybór zdjęć po 03.12.2019 nie gwarantuje oddania zdjęć przed Świętami Bożego Narodzenia. Kolejność obróbki zdjęć odpowiada kolejności wyboru zdjęć.
 • II tura (29-30.11.2019/01.12.2019)
  Art-Focus udostępni galerię poglądową z sesji w ciągu 3 dni roboczych. Rodzice wybierają zdjęcia do obróbki najpóźniej do 09.12.2019. Zdjęcia wybrane w terminie będą oddane do 20.12.2019r.
  Wybór zdjęć po 09.12.2019 nie gwarantuje oddania zdjęć przed Świętami Bożego Narodzenia. Kolejność obróbki zdjęć odpowiada kolejności wyboru zdjęć.

Pamiętajcie proszę, że okres listopad-grudzień jest napiętym terminowo czasem – nasi dostawcy mają wydłużone terminy dostaw, a kurierzy najgorszy okres w roku. Dlatego podane wyżej terminy są ostateczne – jeżeli wybierzecie zdjęcia później, niż podałam powyżej – nie będę w stanie zagwarantować, że dostaniecie efekty sesji przed świętami. Jeśli chcecie zamówić jakiekolwiek gadżety ze zdjęciami z sesji – kubki, obrazy, wydruki – koniecznie zróbcie to przy wybieraniu zdjęć. Wtedy macie pewność, że wszystko dotrze na czas i wykluczymy niepotrzebny stres.

Art-Focus

Mam nadzieję, że wiecie już sporo – co i jak w kwestii sesji świątecznych w tym roku w Art-Focus.

Jeśli nie – dajcie znać, pomogę 🙂

Wasza N.